• Wpisów:392
  • Średnio co: 6 dni
  • Ostatni wpis:1 rok temu, 19:16
  • Licznik odwiedzin:41 961 / 2520 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Chcę być Twoim małym planem na przyszłość. Drobną kobietą, którą wielbiłbyś nad życie. Oczkiem w głowie, któremu zawsze zapewniałbyś bezpieczeństwo. Czasem wściekłą osobą, którą potrząsnąłbyś mocno za ramiona i szepnął: "Wyluzuj i tak Cię kocham."
 

 
Prawdziwa kobieta ma zasady, ambicję i plany, szacunek do swojego ciała, kocha bezgranicznie i nie zawodzi. Ma również granicę wytrzymałości i nawet kochając całą duszą wybierze rozstanie zamiast bycia na drugim planie i upominanie się o czułe słowa, bo wie ile jest warta.
 

 

...gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on zniknął wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego...
 

 
Dziś, w chłodny wieczór, schowam się pod Twoją bluzę, a Ty uspokoisz mój oddech. Będę dla Ciebie najważniejsza, niezbędna, niepowtarzalna.
Mam ochotę na odrobię szczęścia w Twoich ramionach!
I trzymaj mnie w ramionach aż policzę do trzech: jeden, dwa, dwaa... dwaaa...
 

 

Nie przyzwyczajaj się do mnie. Nie zapamiętuj mojej twarzy, nie pamiętaj, ile łyżeczek cukru wsypuję do herbaty, zapominaj, jak się ruszam, jak ubieram, jak pachnę. Nie przywiązuj się do mnie - ja mam w zwyczaju uciekać.
 

 
Mogę być Twoją Księżniczką? Malutką dziewczynką w za dużych bucikach i naprawdę szczęśliwych oczkach? Z rozmazaną szminką i noskiem w czekoladzie? Czułą, delikatną, rozmarzoną i prawdziwą... Słodziutką jak cukierek? Ty byś był Moim Księciem... MOGĘ?
 

 
"... Po swojej drodze życia iść ze zgrają tych szczególnych, którzy inspiracje mi dają. Znasz na bank kogoś z kim chwilę trwają zbyt krótko, że nawet całe życie to za mało..."
 

 

"Chciałabym mieć Cię na wyłączność. Chłonąć Twój zapach, zapamiętywać wspólne chwile, topić się w Twoich oczach, wiesz?! Uwielbiam Cię. Naprawdę!"
 

 
Kiedy jestem smutna, czytam stare wiadomości od Ciebie i udaję, że otrzymałam je dopiero przed chwilą. Taki mały trik, aby na mojej twarzy przez chwilę gościł szczery uśmiech.
 

 

"Znajdź chłopaka, który nazwie Cię piękną a nie gorącą. Który będzie leżał pod gołym niebem, pod gwiazdami i słuchał Twojego bicia serca. Który nie będzie spał, aby patrzeć jak Ty śpisz. Poczekaj na chłopaka, który będzie całował Cię w czoło, który będzie chciał ukazać Ci uroki życia, który będzie trzymał Twoja rękę przed jego przyjaciółmi, który będzie uważał, że jesteś taka piękna bez makijażu. Znajdź tego, który będzie przypominał Ci, jak bardzo mu na Tobie zależy i jak bardzo jest szczęśliwy, że jesteś z nim, że jesteś Jego. Tego mężczyznę, który odwróci się do swoich przyjaciół i powie - 'To właśnie ONA, ta jedyna'."
♥♥♥
Chcę żeby ktoś o mnie myślał... tęsknił... Chcę być komuś potrzebna i niezbędna... najważniejsza... niezastąpiona... konieczna. Chcę być u kogoś na pierwszym miejscu, chcę stać się dla kogoś całym światem. Jestem niewidzialna, wystarczy więc, że mnie zauważysz, żeby stać się całym światem dla mnie...
"Zobaczyłam miłość w Twoim spojrzeniu... czy to złudzenie...?!"

Znasz to uczucie, kiedy jakaś osoba, staje się częścią Twojego życia i zaczynasz zastanawiać się, dlaczego nie znaliście się wcześniej? Wtedy, potrafisz zmienić się tylko dla niej, odliczasz godziny do następnego spotkania, a twoje życie staje się oczekiwaniem. Znasz to uczucie? Uwierz mi, nie ma nic lepszego... Kiedy po godzinach spędzonych w pustym pokoju, możesz wreszcie zobaczyć tą jedyną osobę, usłyszeć jej głos i po prostu cieszyć się życiem... Razem z nią. Uwierz mi, to jest to...
...nadajesz ziemi kształt serca...

Lubię Twój zapach na mojej skórze i Twój szept w mojej głowie. ♥
"Za każdym razem, gdy mnie obejmujesz, obejmuj tak, jakby to miał być ostatni raz. Za każdym razem, gdy mnie całujesz, całuj mnie, jakbyś miał mnie już nigdy nie zobaczyć. Za każdym razem, gdy mnie dotykasz, dotykaj jakby to był ten ostatni raz. Obiecaj, że będziesz mnie kochał. kochał tak, jakbyś miał mnie nigdy więcej nie zobaczyć."
 

 

"Nie psuj mnie, dając mi wszystko, o co Cię proszę. Niektórymi prośbami jedynie wystawiam Cię na próbę. Nie obawiaj się postępować wobec mnie twardo i zdecydowanie. Daje mi to poczucie bezpieczeństwa. Nie pozwól mi utrwalić złych nawyków. Ufam, że Ty pomożesz mi się z nimi uporać. Nie postępuj tak, abym czuła się mniejsza niż jestem. To sprawia, że postępuję głupio, żeby udowodnić, że jestem duża. Nie karć mnie w obecności innych. Najbardziej mnie przekonujesz, gdy mówisz do mnie spokojnie i dyskretnie. Nie ochraniaj mnie przed konsekwencjami tego, co zrobiłam. Potrzebne mi są również bolesne doświadczenia. Nie przejmuj się zbytnio, gdy mówię "Nienawidzę Cię", to nie Ciebie nienawidzę, ale ograniczeń, które stawiasz przede mną. Nie przejmuj się zbytnio moimi małymi dolegliwościami. Pomyśl jednak, czy nie staram się przy ich pomocy przyciągnąć Twojej uwagi, której tak bardzo potrzebuję. Nie gderaj. Będę się broniła udając głuchą. Nie dawaj mi pochopnych obietnic, bo czuję się bardzo zawiedziona, gdy ich później nie dotrzymujesz. Nie przeceniaj mnie. To mnie krępuje i niekiedy zmusza do kłamstwa, aby nie sprawić Ci zawodu. Nie zmieniaj swoich zasad postępowania w zależności od układów. Czuję się wtedy zagubiona i tracę wiarę w Ciebie. Nie zbywaj mnie, gdy stawiam Ci pytania. Ja znajdę informacje gdzie indziej, ale chciałabym, żebyś Ty był moim przewodnikiem po świecie. Nie mów, że mój strach i moje obawy są głupie. Dla mnie są bardzo realne. Nigdy nawet nie sugeruj, że ty jesteś doskonały i nieomylny. Przeżywam bowiem zbyt wielki wstrząs, gdy widzę, że nie jesteś taki. Nigdy nie myśl, że usprawiedliwianie się przede mną jest poniżej Twojej godności. Wzbudza ono we mnie prawdziwą serdeczność. Nie zabraniaj mi eksperymentowania i popełniania błędów. Bez tego nie mogę się rozwijać. Nie zapominaj, jak szybko dorastam. Jest Ci zapewne trudno dotrzymać mi kroku, ale - proszę Cię - postaraj się."
 

 
Zawsze chciałam iść pierwsza, nigdy nie być ostatnią, nie iść z nikim równo. Pojawiłeś się na drodze Ty. Dalej nie chciałam zostawać w tyle, ale przestało mieć dla mnie znaczenie to czy idę pierwsza... Od tej chwili liczyło się tylko to, by iść równo z Tobą.
 

 

Kupmy sobie miłość. Taką rozpuszczalną w powietrzu, do psikania w aerozolu. Taki bezbarwny gaz o woni szczęścia, wywołujący motylki w brzuchu, albo taką miłość w tabletkach, rozpuszczalną w wodzie. Z ogromnego kubka będziemy spijać hormony szczęścia dużymi łykami. Zaczną w nas buzować endorfiny i odczujemy podwyższony poziom fenyloetyloamin =)
♥♥♥
Możemy razem usiąść na krawędzi życia. Zapatrzeć się na nowy wschód słońca z nadzieją, że należeć będzie tylko do nas, do nikogo innego. Z kubkiem owocowej herbaty zatonąć w tęczy budzących się do życia barw. Patrząc na siebie spod przymkniętych powiek, uśmiechać się do przyszłych chwil. Wypełnijmy sobą każdy nowy dzień, słowem i myślą, czułością ukrytą w opuszkach palców. Patrzmy na siebie ciekawie, z tęsknotą. Ukryjmy w konturach naszych ciał miłość. Bezgranicznie szczerą i nieskończoną. To prostsze niż może się wydawać.
"I wiedzieć, że będę Cię miała jutro, w przyszły poniedziałek i także w wigilię. Rozumiesz?!"

Czekać, czy to to samo co tęsknić? Nie. Dla mnie nie. Przy czekaniu nie budzę się o 5 rano, rezygnując z najlepszych snów. Nie przychodzę także z tego powodu już przed 7 do biura. Przy czekaniu mleko nie traci dla mnie smaku. Przy tęsknocie tak.
♥♥♥
Najbardziej kochamy tych ludzi, te sprawy i te rzeczy, od których bieg życia każe nam odchodzić - nieraz na zawsze...
 

 

MEGA PAKA 35 szt.
Adidas
Tally Weijl
River Island
Morgan
Cropp
House Troll
i wiele innych...

http://allegro.pl/mega-paka-perelki-adidas-river-island-morgan-xs-s-i3634434712.html
  • awatar wawrinka: super blog : * + zapraszam do mnie i do obserwacji
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
"Po jego odejściu miesiącami przesiadywała w domu, analizując jego rozliczne wady i liczniejsze mankamenty ich związku. Ale co rano budziła się z myślą o Nim i wiedziała, że gdyby zadzwonił, bez chwili wahania pobiegłaby na spotkanie."
 

 

"Już żałuję tamtych dni, w których pozwoliłam Ci mieć w opiece każdą z chwil, którą i tak zniszczyłeś mi..."
 

 

"Uwielbiam takie dni, kiedy mimo pochmurnego nieba chce mi się uśmiechać do każdego i cieszyć się tak po prostu tym co mam."
  • awatar Hidden in a dreams ! ♥: www.facebook.com/ZajrzyjWGlabDuszyMojej Wchodzić i lajkować strone na której będą dodawane wszystkie wpisy które pojawią się także tutaj , w skrócie PINGER - HIDDEN IN A DREAM! ♥ NA FACEBOOK'U , klikac lubie to i udostępniać !
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
"Nigdy nie lubiłem cierpliwie zbierać połamanych kawałków i zlepiać ich razem, i wmawiać sobie, że sklejona całość jest równie ładna jak nowa. Co jest złamane - zostanie złamane - i wolę wspominać to takim, jakim było w najlepszych chwilach, niż sklejać i przez całe życie patrzeć na ślady połamań..."
 

 
Wystarczył Ci jeden wieczór aby wszystko popsuć... Gratuluję! Jesteś mistrzem w rujnowaniu, ale masz co chciałeś - święty spokój i uwierz mi, że ja sobie poradzę.
 

 

"...Pożycz mi płuca, bo moje się zapadły. Możesz pomyśleć też o butach, moje się już zdarły. Pożycz mi oczy, ja nie widzę już nic. Pożycz mi nogi, moje już nie mają siły iść. Pożycz serce, moje wciąż bije, ale to kamień. Pożycz rozsądek ja wciąż czuje się jak błazen. Pożycz wiedzę, ja nic nie wiem do dzisiaj. Uszy też daj, w moich tylko głucha cisza..."
 

 
Miała nadzieję, że już go nie kocha, że to minęło. Tak bardzo się starała, żeby to minęło. Ostatnie pół roku to był właściwie odwyk. Odwyk od niego, od jego wariackiej miłości, od pocałunków, jego fantazji, jego wygłupów, jego napadów melancholii, jego niezwykłości. Nie udało się. Owszem, może i o nim zapomniała, ale wcale nie przestała go kochać.
 

 
A może właśnie tak miało być. Może i poznam kiedyś człowieka tak wspaniałego jak Ty.♥ Może nauczy mnie kochać na nowo. Może nauczy mnie znowu ufać? Bo niestety ty zabiłeś we mnie wszelkie uczucia... A obiecywałeś, że nie zostawisz... Mówiłeś: tylko Ty jedyna. ♥ Teraz te same słowa wmawiasz innej...